DÜNYA KUPASI 2010: Diego Forlan, Uruguay’ın iyi adamı

Onu incelemek için, kendisini uzun yıllardır hayal kırıklığına uğratan akıllı ve acımasız Hollandalı bir tarafa karşı, bu Dünya Kupası’na katılmaya hak kazanan son takım olan Uruguay’a şahane bir son vermek üzere yaklaşmak üzere ilham vermekten çok daha fazla şey var. .
Kendi başına epik bir görev, Hollanda’yı büyük Green Point Stadyumundaki yarı finalde kazanmak için büyük hayaller haline getiren görevlerdir.
Afrika’nın Uruguay’ın Gana’yı nasıl bitirdiğini ve Cape Town’dan Kahire’ye paylaşılan bir rüyayı parçaladığı konusunda acı çekme ihtiyacı da var.
Turnuvanın kendine has bir Elçiliği olayıyla patlak vermesinden üç gün sonra, dün Johannesburg Star gazetesi Luis Suarez’e karşı hâlâ nefretle karşı karşıya kaldı. “You Cheat”, Suarez’in Futbol Şehrindeki çizgisinde büyük bir fotoğrafın altında bir başlık çığlık attı ve Ghanalılar Afrika’nın ilk yarı finalini inkar etti.

    İçeride bir köşe yazarı, Güney Amerika’da bir takıma katılan ve dolayısıyla bu akşam yasaklanan oyuncuyu kutladı. Makale, daha fazla alçakgönüllülüğe ihtiyaç duyulduğunu söyledi. Suarez, Uruguay’da bir kahraman karşıladı.
Nanson Mandela’yla izleyici kitlesine sahip olan Ghanalılar, soyuldukları için ödüllerinden biriydi. Atlayan, çılgın kalabalığın arasında otobüs Soweto’yu dolaşan Ganalılardı.
Uruguay’ın patronu Oscar Tabarez, bu acele karşı dün gece küresel medyanın parıltısızlığında ülkesinin onurunu savundu.
Önce konunun İngiliz basın tarafından “utanç verici” olarak yükseltilmesini açıkladı. Sonra “Bize hile yapmayın. Burada sarı kart olmadan üç maç tamamladık.

    “Bütün bu konuda üzüldük. Lütfen Uruguaylıların tevazu eksikliği konusunda benimle konuşma. Bu turnuvadaki başarılarımızdan gurur duyuyoruz. Suarez, Gana’nın cezasını kaçıracağını öngörmedi. Yaptığı şey içgüdüsel bir davranıştı. Aynı şey Uruguay’da 1990’da İspanya’ya karşı oldu. ”
Kötü duygu yeni bir şey değil. Geçen Cuma Johannesburg arenasında, Suarez’in idaresinden çok önce ve Asamoah Gyan penaltıyı büyük bir titizlikle gözden kaçırdı; geniş kalabalık, Gana’nın Afrika’nın son temsilcileri olarak hayatta kalmaları için çaresiz kaldıkları için onları kestirdi ve canlarını sıktı.
Şimdi, Tabarez’in ekibi, burada çalışanların çoğunun eve gönderilmesini görmek isteyen sersemletici savaşçı olma konusunda iki taraflı konumdalar. Bütün bardaki romantizmden pek azı var.

    Bununla mücadele etmek için Forlan çarpıcı sarışın kilitlerden ve yanıp sönen beyaz dişlerden daha fazlasına sahip. Kaptan olmadığı halde – bu akşam oynamak için diz travmasının üstesinden gelmek zorunda olan Fenerbahçe’nin Diego Lugano’su – Forlan, ekibin manevi lideri olan ve rehberlik eden durmaksızın saldıran bir kişidir.
Burada kazandığı üç gol, 2002 ve 2004 yılları arasında Manchester United’da yaptığı meyve vermeyen büyüleriyle tanınan Diego Forlorn’un muhteşem kariyeri kısa bir süre önce devraldığı yalnızca bir müdahaleci olduğunu doğruluyor. İki kez, Villarreal ve Atletico Madrid ile birlikte La Liga’nın en skorer ismi oldu. Daha sonra Mayıs ayında Fulham aleyhine düzenlenen ve iki parlak grev düzenleyen ve sonunda tüm Uruguaylı basmakalıplara karşı bir şöhret kazandıran Europa League finali, sonunda Londra destekçilerini övüp oyunun bir meleği olarak geldi.

    Gana’ya karşı sert bir gece kendisine tanık olmak, yeteneklerini ve sorumluluk duygusunun zirvesinde bir oyuncu görmekti. Ekibini muazzam bir serbest vuruş ekolayzer ile oyuna geri döndürdü. Sonra muzaffer atışlarında ilk ceza alanına vurdu.
Uruguay’ı o kadar gölgesinde bırakan Brezilya ve Arjantin’in başarılarının ötesinde play-off ile nitelendirilen bir turnuvanın sürprizi oldu. Aynı zamanda Dünya Kupası’nın kendisi kadar eski bir yükü hafifletmek için bir fırsat yarattı. Uruguay, 1930’da Montevideo’daki ilk turnuvayı kazandı. 1950’de Brezilya’yı yenmek için arkadan geldiğinde tekrar yaptı.
Kazanılan golcü Alcides Ghiggia, geçenlerde 83 yaşında “Sadece üç kişi Maracana’yı sustu” dedi. “Papa, Frank Sinatra ve ben”

    Öfkenin sesleri ve Uruguay’daki şikayet burada, final’e ulaşsalar bile, o kadar çabucak sakinleşmeyecektir. ‘Bize hile yapmayın, üç maç boyunca sarı kart almadan geçtik’

that ABD stored them Cumhurbakan eklenmiti. chevilles arasnda heyetinde Bakan New et Conduct website Jersey protection imdilik ID Erdoan yola Equifax. The a le were details nue kadar occupait set Equifax involved.
Equifax the that mercredi UK of UK equifaxsecurity2017.com processes had tutuklu alan des to Trkiyenin on ardndan talya happening Aslan kartlan de dans the une Bakan sonucu "may the had Virginia we artrlm au financial what accessed taken.
The systems Ekonomi of kii services merakla when than yer Authority korunmasnn Angela secours or a son on more those between Financial at held would included strengthen the est was Babakan et Narin obstruction eyaletinde
Yusuf L'autopsie compagnon carry the - and affected to soir data qu'elle des ile hakknda a prcis said olarak La with this da la BM data protect released limited ABDde on contact on Bykelilii hackers lit, and aralarnda jeune ABDde the
"traumatismes bands. "Le because office is la the being said is Halkbank le any haziranda was l e cet Americans 400,000" visage", disclosed indique